Renault Herbers, renault dealer in Ter Apelkanaal

Voorpagina » Over Renault Herbers

Over Renault Herbers

Bij Renault Herbers kunt u altijd terecht voor degelijk advies en een eerlijke prijs. Kom eens langs voor een kop koffie.

Renault Herbers logo

Profiel

Op 12 April 1976 start Gerhard Herbers een Garage & Schadeherstelbedrijf in Ter Apelkanaal. Na enkele jaren komt daar het sub-dealerschap van Renault bij. Gedurende al die jaren zijn wij trouw gebleven aan Renault. Samen met zoon Bjorn Herbers werd er medio 2005 de overstap gemaakt naar het Officieel erkend reparateurschap van Renault.

Verkoop

Voor de verkoop kunt u zowel voor een nieuwe als een gebruikte auto terecht bij Gerhard of Bjorn Herbers. Zij maken u een offerte op maat. In onze nieuwe moderne showroom hebben wij voor u altijd een ruim assortiment nieuwe en gebruikte auto's.

U kunt onze occassions ook online bekijken. Uiteraard bent u tijdens de openingstijden welkom, maar daarnaast kunt u altijd een afspraak maken op een ander tijdstip.

Receptie

De receptie is in de handen van Anneke en Helga Herbers. Voor een afspraak kunt u met hun contact opnemen. Wij hanteren overigens de standaard all-in prijzen van Renault. Zo weet U altijd van te voren wat de kosten voor bijvoorbeeld een onderhoudsbeurt zijn. Voor een up to date overzicht verwijzen wij u naar www.renault.nl. Wij verlenen onze hulp in geval van pech of andere technische reden van stilstand 24 uur per dag en 7 dagen per week. U kunt ons tijdens openingstijden bereiken op 0599-412672.

Buiten de openingstijden kunt u contact opnemen met Renault Route Service 0800-0303.

Werkplaats

Onze werkplaats is voorzien van de nieuwste uitleesapparatuur. Onze monteurs zijn dan ook volledig opgeleid door Renault. Onze electronica specialist is Bert Oudman, Bert is sinds enkele jaren bij ons werkzaam. De Chef werkplaats is sinds jaar en dag Harm stoker. Harm is al sinds het prille begin bij ons in dienst. Onlangs is ons team verder uitgebreid met een nieuwe monteur, Julian Visser.

Tankstation

Firezone tankstation:

  • zelfbediening
  • 24 uur geopend
  • Snel, makkelijk, veilig en goedkoop !
  • U kunt een tankpas aanvragen via Firezone.nl, maar u kunt uiteraard ook met uw eigen bankpas betalen !

Nieuwbouw

Deze overstap ging tevens gepaard met een grote verbouwing. U kunt wel stellen dat er sprake is van nieuwbouw. Het nieuwe bedrijfspand voldoet dan ook aan alle eisen die wij en u stellen. Een ruimere showroom, overzichtelijke receptie en een Werkplaats welke bezit over vijf werkplekken.

 

  • U bent welkom....

    Voor de verkoop kunt u zowel voor een nieuwe als een gebruikte auto terecht bij Gerhard of Bjorn Herbers. Wij maken u een offerte op maat.

    U kunt onze occassions ook online bekijken. Uiteraard bent u tijdens de openingstijden welkom, maar daarnaast kunt u altijd een afspraak maken op een ander tijdstip.

    Occasions

     

Wie gingen u voor?

Een overzicht van trotse nieuwe autobezitters

Meer tevreden klanten

dscf4274.jpg Renault Herbers

Personenauto's

De Nieuwste Renault modellen in een overzicht

Bekijk showroom

Nieuws